plakatas priemimas vieksniai

   

Atvirų durų diena

Balandžio 28 dieną Viekšnių skyriuje vyko Atvirų durų diena. Pristatėme savo mokyklą, suteikėme galimybę „gyvai“ pasimatuoti virėjo, transporto priemonių remontininko, apskaitininko profesijas.

Pasiruošimas šv. Velykoms – kiaušinių marginimo edukacija

Balandžio 14 dieną Viekšnių skyriuje vyko kiaušinių marginimo edukacija. Bibliotekos vedėja Gitana Gabalytė supažindino su tradiciniais kiaušinių marginimo būdais, senoviniais ir natūraliais dažų receptais, margučių reikšme ir simbolika.

Kaip ir kiekvienais metais vyresnioji profesijos mokytoja Danutė Barakauskienė mokė praktiškai dažyti kiaušinius bičių vašku, vaškinėmis kreidelėmis. Įvairiausi raštai atgulė ant šiltų, baltų kiaušinių. Vėliau kiaušiniai buvo merkiami į svogūnų lukštų, ąžuolo lapų nuovirą, erškėtrožių arbatą. Vaikinai panoro išbandyti kitą būdą - dažyti dažais ir gauti ryškesnių spalvų margučius.

Malonu, kad edukacijoje dalyvavo svečiai iš Ukrainos, šiuo metu gyvenantys mokyklos bendrabutyje.

"SAVU KELIU"

Kovo 21 dieną MP Viekšnių skyriuje vyko psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencijos programos "SAVU KELIU" dvyliktų klasių mokinių parengtų projektinių darbų pristatymas. TP-84 ir V-85 grupių mokiniai parengė pristatymus apie asmenybės vertybių reikšmę priklausomybių formavimuisi, kaip socialiniai įgūdžiai padeda atsispirti žalingiems įpročiams. Renginyje svečiavosi ir Mažeikių politechnikos mokyklos dvyliktokai, kurie bendraamžiams pademonstravo savo sukurtus projektus.

Virėjo specialybės mokinių profesinė stažuotė Italijoje

Viekšnių skyriaus virėjo specialybės mokiniai 3 savaites atliko darbinę profesinę stažuotę realiose darbo vietose San Džiovani Rotondo mieste (Italija) pagal ERASMUS+: KA1 programos asmenų mokymosi mobilumo tikslais projektą „Kompetencijų tobulinimas su ERASMUS+“ Nr. 2019-1-LT01-KA102-060213.

Dirbdami restoranuose mokiniai tobulinosi savo žinias, įgydami realios praktikos ir naujų idėjų. Išvykos metu mokiniai taip pat susipažino su Puglijos regionu, aplankė įžymias istorines ir kultūrines vietas.

   

Tvarkaraščiai  

   

new logo

   

moodle tumb

   
   

   

   
© MPMVS