Kokiomis sąlygomis 

 

vyksta ugdymas

 

nuo gruodžio 16 d.

 

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas vykdomas nuotoliniu būdu, išskyrus specialiosiose mokyklose ir bendrojo ugdymo mokyklų specialiosiose klasėse ugdomus mokinius, užtikrinant anksčiau sveikatos apsaugos ministro nustatytas ir jau įprastas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.

Švietimo pagalba teikiama, laikantis būtinų saugumo sąlygų, tokiu pat būdu, kokiu yra vykdoma veikla švietimo įstaigoje ir kitų švietimo teikėjų.

Profesinis mokymas vyksta tik nuotoliniu būdu, išskyrus privalomas praktikas, praktinius mokymus, kompetencijų vertinimus, kurių neįmanoma atlikti niekaip kitaip, kaip tik įprastu kontaktiniu būdu, užtikrinant būtinas saugumo sąlygas.

Detaliau su visais naujausiais Vyriausybės ir sveikatos apsaugos ministro sprendimais galima susipažinti www.koronastop.lt, švietimo įstaigoms aktuali informacija skelbiama 

www.smm.lt/naujienos/2020-2021-mokslo-metai

 

   

Meilė Lietuvai ir žmogui

 

Vasario 12 dieną Mažeikių PM Viekšnių skyriaus bendruomenė dalyvavo nuotoliniame renginyje  ,,Meilė Lietuvai ir žmogui“. Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Vitalija Milieškienė paruošė literatūrinį montažą, kurį pristatė mokyklos mokiniai Gintarė Misiūnaitė, Laura Sruogytė, Viktorija Riaukaitė, Karolina Vinciūnaitė ir Tomas Norvaišas. Nors vasario mėnesio pradžia pasitaikė gan žvarboka ir šaltukas paspaudė net iki – 20 laipsnių, tačiau mokiniai nepabijojo ir darė įrašus įvairiose, jų širdžiai mielose, savo gimtinės vietose. Mokytojas Valdas Motuzas visus atsiųstus įrašus apipavidalino ir padarė filmuką.

Vasario 4 d. Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriuje įvyko susitikimas su NexusTruck Academy koordinatoriumi Remigijumi Vaitkumi. Susitikimo metu aptartos bendradarbiavimo galimybės, įmonės atstovas padovanojo mokyklai mokomuosius techninius plakatus. Džiaugiamės iniciatyviais verslo atstovais ir tikimės gražaus bendradarbiavimo.

145994329 424967618712392 4761847778427210260 n

Atmintis gyva, nes liudijafotoaparatas

Sausio 13-ąją Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriaus bendruomenė minėjo Laisvės gynėjų dieną. Jau tapo tradicija kiekvienais  metais dalyvauti visuotinėje pilietinėje iniciatyvoje ,,Atmintis gyva, nes liudija". 8 valandą ryto  žvakių liepsnelės pleveno ištuštėjusios mokyklos languose ir mūsų kiekvieno namuose. Šiais metais  Sausio 13 –tosios trisdešimtmečio minėjimas buvo kitoks – visi renginiai vyko nuotoliniu būdu. Buvo įprasta mokyklos kieme deginti laužą, virti  arbatą bei kareivišką košę.  Dėl ypatingų gyvenimo pokyčių šiais metais suvaržyta žmonių fizinė laisvė, tačiau esame laisvi ir turime galimybę rinktis, augti atsakingais ir pareigingais Lietuvos piliečiais.

Protmūšis, skirtas Pasaulinei AIDS dienai Viekšnių skyriuje

Ekstremali situacija, įvestas karantinas Lietuvoje ir daugelyje pasaulio šalių, namuose uždarė jaunus ir senus, perkėlė į namus mokyklas ir kitas darbo vietas. Iš namų mokomės, iš namų mokome, iš namų tęsiame mokyklos tradicinius, prevencinius renginius ir šventes. 

   

Tvarkaraščiai  

   

tamo

   

moodle tumb

   
   

   

   
© MPMVS