priemimas 2021 su moduliais Vieksniai

   

Geriausių mokinių pasveikinimas ant Gyvolių piliakalnio fotoaparatas

Birželio mėn. 2 dieną Mažeikių politechnikos mo-kyklos Viekšnių skyriaus mokiniai ir mokytojai pa-traukė į tradicinį žygį Gyvolių piliakalnio link. Tai buvo nuostabi proga po ilgo nuotolinio mokymosi mara-tono pabūti drauge, pasidžiaugti tik prasidėjusios vasaros žaluma, sužydėjusiomis margaspalvėmis gėlėmis, paukštelių klegesiu.  Tačiau  šis žygis turėjo dar vieną tikslą - Gyvolių piliakalnio aikštelė buvo paversta scena, ant kurios vyko  šventė „MPM geriausieji 2021“. Ši tradicija mokykloje puoselėjama nuo 2007 metų. Tad jau keturioliktą kartą Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga pagerbti mokiniai, kuriais mokykla džiaugiasi ir didžiuojasi, tik šiemet ji buvo netradicinė.


Į žygį kartu su mokiniais ėjo  mokyklos direktorė Tatjana Kinčinienė, Viekšnių skyriaus vedėja Toma Butvidienė, socialinė pedagogė Ineta Grinkevičienė, kiti mokytojai. Sveikinimo žodį  tarė Viekšnių skyriaus vedėja T. Butvidienė. Ji padėkojo geriausiems mokiniams, jų mokytojams. Direktorė T. Kinčinienė padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis apdovanojo 8 mokinius, kurie geriausiai mokosi, atstovauja mokyklai įvairiuose konkursuose, aktyviai dalyvauja mokyklos veikloje. Taip pat pagerbti ir geriausi savo profesijos bei mokomojo dalyko žinovai: geriausias technikas, geriausias virėjas, geriausias anglų kalbos žinovas.

Pasveikinę geriausius mokinius, pasigrožėję nuo piliakalnio atsiveriančiu kraštovaizdžiu, grįždami užsukome į Virvytės slėnį, kur gėrėme ant laužo virtą arbatą, kepėme dešreles, bendravome, žaidėme kamuoliu, badmintoną, išbandėme sūpuokles.

Oras buvo mūsų sąjungininkas – švietė saulė – tad diena, praleista gamtoje suteikė pačias geriausias emocijas, įgijome naujų jėgų baigti mokslo metus: antrakursiai (dvyliktokai)  - išlaikyti brandos egzaminus, trečiakursiai – įveikti kompetencijų vertinimo maratoną, pirmakursiai (vienuoliktokai) žengti didelį žingsnį link vasaros atostogų.

Ateitis be šešėlio

Gegužės 26 dieną Lietuvos Respublikos Valstybinė darbo inspekcija prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizavo nuotolinę viktoriną „Ateitis be šešėlio“ 2021, kuri buvo skirta 8-12 klasių moksleiviams. Viktorinos tikslai:

  • padėti moksleiviams pasiruošti įsilieti į darbo rinką, susipažinti su darbo teisės pagrindais;
  • skatinti jaunus asmenis rinktis legalų darbą, sugebėti įvertinti nelegalaus darbo pavojus, ugdyti pilietiškumą.

Neformaliojo švietimo organizatorė Genovaitė Čiužienė užsiregistravo į viktorinos mokytojus-koordinatorius ir pakvietė Viekšnių  skyriaus vienuoliktos ir dvyliktos klasės moksleivius pasitikrinti žinias iš darbo teisės. Viktorinoje iš viso dalyvavao 17 moksleivių: 9 pirmakursiai ir 8 antro kurso mokiniai. Vienuoliktokų tarpe geriausiai sekėsi Raimondai Banienei (V-85 gr.), Dariui Pociui ir Denui Aleksandravičiui (TP-84 gr.). Iš dalyvavusių dvyliktokų daugiausiai taškų surinko Laura Sruogytė, Laura Kasparaitė, Viktorija Riaukaitė (V-79 gr.)

Praktiniai mokymai Plungėjefotoaparatas

Gegužės 17 - 21 dienomis Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriaus Technikos priežiūros verslo darbuotojo specialybės TP-84 ir TP-78 grupių mokiniai kartu su profesijos mokytoju Algimantu Beniušiu lankėsi Plungės  technologijų ir verslo mokyklos Žemės ūkio technikos eksploatacijos, priežiūros ir remonto sektoriniame praktinio mokymo centre pagal projektą "Žemės ūkio technologijų praktinių įgūdžių įgijimo rėmimas ir skatinimas Vakarų Lietuvos regione" Nr. 09.4.1-ESFA-T-736-02-0031. Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su įvairia žemės ūkio technika jos  konstrukcija, technine priežiūra, remontu bei pagrindiniais reguliavimais, mokėsi vairuoti bei dirbti su daugiafunkciniu krautuvu bei mini ekskavatoriumi.

AKCIJA „DAROM IKI GALO 2021“fotoaparatas

Gegužės 7 d. Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriaus bendruomenė prisijungė prie pavasarine tradicija tapusios viešųjų erdvių tvarkymo akcijos.  „Darom iki galo 2021.Surink. Rūšiuok. Priduok!“ šiemet subūrė mus tam, kad švaresniais taptų Juodeikių pušynas bei Mangustų takai. Akcijos metu dalyviai laikėsi visų saugumo reikalavimų.

   

Tvarkaraščiai  

   

tamo

   

moodle tumb

   
   

   

   
© MPMVS